Strekenwald SNK Adolfsgrün II

Adolfov láká. Takže jsme po týdnu vyrazili znovu. Předpověď foukačka bída, a tak vsázíme na webcamery z Milešovky ze sobotního rána a spoléháme na to, že nahoře bude víc. OMYL.

Cesta po dálnici super. Nahoře o pár cm prašanu víc a o dost m/s méně než před týdnem (2,7-3,5 m/s). Takže jedině 13m Frenzyna a 12m Fabio s lyžemi. Udělám 2 šláky a jdu natěšen do SNB, ale už to pohasíná a začíná to být makačka udržet kite ve vzduchu a trochu na SNB popojíždět. Takže záhy ukončuji své snažení.

Jinak na place je lidí dost (asi 2 kite školy). Pro ně ideální na základní nácvik ovládání s malým kitem, ale jinak to nejede ani jim.

Po 11 svačíme a čteme si v autě, po hodině jdu na prohlídku terénu směrem k Fojtovicím (za Adolfov). Tomáš si čte. Když se vrátím tak opět svačíme a oba si čteme. Pak jedeme na pozdní oběd (segedín v kuchyni kategorie ruský dálný východ, ale krok nám to kupodivu nezrychlilo), po něm naposledy zkusíme nahodit kity, nedaří se a tak po 16 hod. odjíždíme. Krajina a sníh nádhera, jenom to chtělo +1 m/s.

Jo a večer dávám rodeo trenink na bazéně v Hořících super (i levý cartwheel) atd. Při odjezdu z Hořic bourám na čumák Octávku, takže víkend byl celkem pestrý na zážitky:)

Mohlo by se vám také líbit...