Enduro na TT

Dlouho jsem nebyl na Trutnov Trails. Podle webu se za těch 6 let dost změnilo. Přibyla spousta trailů, hlavně černé verze se zdokonalily.

Taky bych chtěl konečně najít ten Bunkr-trail (minule mne tak zaujalo meziválečné opevnění že jsem minul nájezd 🙂

No bylo to hustý, skočil jsem na jeden z kempů co místňáci pořádají. A nejsou to žádný ořezávátka. My jsme nasávali informace od Dušana Mihalečka.

Od totálních základů (rychle a pro jistotu, že všichni ví) až k sjezdům skalek včetně šikmých dropů na konci a trialovému bunny-hopu na skalku.

Sobotní Dušanova hláška: projeďte to normálně kontrolovaně, poslat to tam na downhilu umí každej ……

Dušan nás prováděl mezi traily a vybíral složitá TOP místa. Což bylo super nemuseli jsme vyjíždět kopec znovu a znovu až nahoru.

Musím říct, že drop z malé skalky (40-50cm) do bordelu (na další šutry v hlíně a sem-tam kořen) je fakt intenzivní zážitek

V neděli to nabralo na hustotě, protože sobota večer pršelo, v noci taky trochu a pak ráno do cca 10:00 taky. Takže mokré skály a mokré kořeny. Nikomu se nic nestalo, takže OK.

Nedělní Dušanova hláška: tak teď už máte celou ČR v klidu, nic horšího totiž nemůžete zažít (černé traily po dešti 🙂

PS: dělá mi trochu problém dropnout, posílám kolo moc dopředu, jde to skoro do manuálu s následným bržděním zadního kola a tím pádem nestabilní koncovka s dopadem.

Jo a půjčoval jsem si kolo QAYRON 2021-CARMA 27,5 vel.L. Je to určitě lepší než takový speciál koupit a pak ho tahat v autě. Ke konci jízdy kolo osprchujete a nashledanou.

Mohlo by se vám také líbit...