Adolfov na 1+++

Sobota má být ležák, ale ráno Milešovka říká 8,1 m/s a podle webkamer tam nějaký poprašek je. Startuju v 9,00, v nejhorším objedu nějaké bazarové minibagry.

Na místě samém jsem za 1hod.40min a tady už jezdí cca 4ks kajtéros a další najíždějí. Včetně němců v dodávce (hlavní aktéři jedné z dalších epizod). Fouká   poryvově od jihu a snad o trochu víc než Milešovka, je -1 °C a povrch je zmrzlý tvrdý. Což dělá z utkání rychlou akci na krátkém prostranství.

Fabio12 padá na kraji okna sklápí uši a invertuje. Panebože než já to rozmotal a teď tohle. No nic jdu pro Chimeru 8,5. Taky trocha rozmotávačky, ale sama už jezdí suprově a v poryvech je to na menší skoky (což dávám tak 50 na 50).

Nechci to moc honit neb povrch je dost tvrdý a nárazy jdou do kolen. Ale stačí nějakej srandista s kamerou a autem Česká televize a už to začíná. Říká abych mu projet tak a tak, chápu a jdem na to, na šetření kolen zapomínám a jezdím pro záběry tak jak chce, nízké prolety naplocho aby mohl fotit. To jsem sakra netušil že jsem taková hérečka. Pak ještě poslední prolet kolem něj, já nechytám vzdálenost, on přes displej taky ne a tak ho sejmu kajtem. Vymotá se ze šňůr, poděkuje a odchází :)), třéba budu v tylivízy :))  www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10393496397-udalosti-za-okamzik-a-pocasi/215411000440221 asi na 1:35 minutě

Pak jezdím, zkouším skákat, někdy to dá a někdy ne. Freestyle lyže OK, páč jednou přistávám pozadu, lyže se nezapíchávaj a já to normálně pozadu dojíždím.

No a tady začíná třetí dějství. Jedu k němcům, je to divné, moc nejezdí, asi nastavují šnůry nebo jeden učí druhýho kajtovat. Koukám, že jim z dodávky jde nějaký slabý kouř jakoby od vršku. Oni to zpozorují taky a utíkají k dodávce. Kouř sílí. Otevřou dveře a v tom to nabere fajrák. Z auta vytáhnou bágl a pak jeden z nich jde pro psa. Z dodávky vyskakuje už z plamenů, psa v náručí a s ohořelou prdelí. Tak to šlo tedy pěkně rychle. Já jen čumím a jedu k nim. Asi je to dost vysílilo neb se skoro plazí od auta pryč, jeden podpírá druhýho. Jedu jim naproti, jestli tam někdo nezůstal, že bych ho šel vytáhnout (to přesvědčení že tam nikoho nenechám ve mne roste). Říkají, že už tam nikdo není, ale že je tam plyn, ptám se jestli to jezdí na plyn, oni že ano, což znamená, že to může bouchnout.

Taky to občas bouchá (někdy víc, někdy méně), němci hledají signál, pak vytočíme 112, zavoláme policajty, ty už jsou objednaný, takže jen připomínám, že to může bouchnout, že je tam plyn. Všichni okolo fotí mobilem. Přijíždí policie, chlápek jde k dodávce, voláme na něj, že to může bouchnout, odvážím dál Mondeo (má docela ohřátý lak vzadu). Pak přijíždí 4 hasičská auta a hasí.

Vidím že jsem k prdu a tak jdu znovu jezdit a zkoušet poskoky. Vítr lehá a tak balím ve 14:00. Dodávka je totál zhořatá a auta už mohou do Adolfova a zpět jezdit.

Mohlo by se vám také líbit...