Recenze Botas TRX relax green

Trocha nostalgie a pokusu nosit něco jiného než nedostižné PRESTIGE !!!!!

Vzpomenul jsem si na Botas a našel jejich novou botku TRX Relax Green. Je to trochu kopejtko, musel jsem si dovnitř dát jiné vložky (ale aspoň mají ty svoje vyndávací – čímž urychlí vysušení).

Mají suprový design podrážky, logický jak prase, pod patou jsou výstupky do terénu, s traktorem dopředu (proti podkluzu dopředu) a pod přední 2/3 chodidla je opačný směr výstupků (nebo-li proti prokluzu, když se jde do kopce).  To mi připadlo dost dobrý a logický.

A víte na co jsem je nakonec fakt začal používat? Na krátkou chůzi v terénu okolo ….. a na kole ….. na MTB …. na singltreku.

Fakt je, že bota je docela lehká (mi připadlo), ty gumové trny na podrážce, jak jsem výše psal, že fungují proti prokluzu, tak taky stejně dobře fungují na pedálu MTB kola v terénu (neprojedou).

DODATEK: šel jsem s nimi 20 km v Krkonoších a oba malíčky puchýř. Ona se bota zužuje na malíkové straně geometricky a ne anatomicky (takže tohle si vyzkoušejte před koupí). Zajímavé, že na kole mi to vůbec nevadilo ani po celém dni, tak proto si je nechám, tam fungují.

Mohlo by se vám také líbit...