Záchrana na WW

Opět pánové klobouk dolu přes strukturou kurzu. Člověk tam postupně roste od jednoduššího k složitějšímu až po simulované krizovky v neděli odpoledne (kde už nás po předchozím výcviku jednotlivé řešení sami napadají).

Krizovky teda já rád nemám (připadá mi to jako hraní si na průser), ale nic lepšího zatím nikdo nevymyslel. A zautomatizování reakcí se nedá jinak natrénovat.

A některý věci by mne vůbec nenapadly, že jdou, jako třeba přeplavávání znakem proudnici nebo jak mne po prdel zarazí proud pod vodu (jsa chycen pevnou házečkou)

Fyzicky to bylo náročné, přestože chodím na TRX. Hlavně vícenásobné přeplavání z vracáku do vracáku a vytahování lidí na břeh.

Super je, že i člověk který toho dost ví, se přiučí spoustu vychytávek podložených vysvětlením. A musím třeba říci, že si nejspíš ustřihnu očko na konci házečky HG sport 25 m a přetavím si plastové očko na vestě.

Co se týče hlášek dne, tak třeba : “ty seš fakt herečka, já nikdy nevím jestli se topíš nebo to hraješ, tak vyděšenej výraz vídám málokdy”

Mohlo by se vám také líbit...