Adolfov 1+2/2014

Dobrý, musím říct dobrý.

Při té bídě, co v zemích českých nyní vládne, a holých stráních cestou,  byla krásně posněžená louka nad Větrovem ÚLEVOU 🙂

Cesta 2 hodiny, jedu na spotřebu. Nahoře doporučení od místních cowboys co nás chrání a pomáhají, abych uklidil auto ze silnice. Což mne nezaskočí, protože vozím řetězy a lopatu, dostanu se odevšud.

Když vidím tu vrstvu sněhu, bylo by to skoro na SNB. Zrána -2 °C a fouká tak 11-15 m/s s pěknými nárazy. Vyndávám 5,5 Chimeru a jede se. Občas tedy trochu rychlejc než je zdrávo. Přijíždí jeden borec s 8m C4 Ozone foukačka a SNB a pak 2 další na lyžích, ale zůstáváme jen 2. 

Párkrát zavadím o kloubouček a odpálím kite. 2x ho stihnu chytit za bar, jednou ho nahání kámoš kajták. Zkouším 3,5, ale ta skoro nejede, zpátky k 5,5 a pak jen jezdit, protože to pomaličku polevuje. Skákat s malým kitem, no na poryvech ano, ale hlavně tím řeším otáčky pokud to jde.

Kajták s VW Polem inspiruje (za Adolfovem trochu dolu a pak nahoru na kopec a pak nerušná jízda až k … Fojtovicím. Hřeben je delší než 2,7km. Tak příště.

Jo povedlo se, lepší než domácí loupeživé výpravy k ledničce.

Mohlo by se vám také líbit...